ProperLak Logo

Čo všetko vieme na diskoch opraviť?

Naše možnosti v renovácii a opravách sú takmer neobmedzené, ale radi by sme Vám zhrnuli čo všetko vieme na diskoch opraviť. Každá renovácia musí začať kontrolou hádzavosti a následne je nutné kompletnú sadu diskov vyrovnať. Rovnanie vykonávame na modernom a veľmi presnom stroji pomocou hydraulických valcov. 

Pokiaľ Vám z kompletných kolies uniká vzduch, vieme sústružením a opravou dosadacích plôch a pätiek pneumatík zabrániť unikaniu vzduchu na Vašich kolesách.

Vaše disky dokážeme dostať do špičkového stavu po technickej aj vzhľadovej stránke a medzi činnosti, ktoré vykonávame patrí napríklad zváranie prasklín a mikrotrhlín na disku. Následná modelácia silne poškodených časti diskov, takže si poradíme tak ako aj s jemným škrabancom, ale rovnako aj s veľkým úbytkom materiálu.

V poslednej dobe je veľmi žiadané ofrézovanie čelnej plochy pomocou CNC stroja v kombinácii s rôznymi odtienmi lakovania tak možno docieliť špičkového a jedinečného vzhľadu Vašich kolies. 

Poradíme si tiež so silnou oxidáciou a inou povrchovou vadou na Vašich diskoch. Dôležité je tiež spomenúť, že nie je vždy nutné vykonávať kompletnú renováciu diskov, ale niekedy je potreba dosiahnutia nového vzhľadu diskov jedine kompletnou renováciou. Samozrejme máme skladom originálne farby na disky od väčšiny automobiliek a poradíme si aj so špeciálnymi odtienmi, prípadne vieme na mieru vytvoriť grafiku podľa priania nášho zákazníka.

Máme vlastné know-how na renováciu aj viacdielnych diskov. Vykonávame motnáž a demontáž límcov prípadne kompletné rozobratie viac-dielnych diskov a pre tieto úkony máme v dielni desiatky potrebných nástrojov a potrebné vybavenie. 

Ďalšie zaujímavé články