ProperLak Logo

Informacie o nás

123139668_1263202294057055_7406298568803974905_o

Spoločnosť PROPERLAK vznikla v roku 2019 zlúčením dvoch firiem, ktoré mali dlhoročné skúsenosti, technické vybavenie a predovšetkým dokonalé know-how. 

Všetci spoločne sme mali jeden velký sen o vlastnom centre na kompletnú renováciu a opravu hlinikových diskov. Našou hlavnou prioritou je byť jednotka na trhu v renovacií a lakovaní hlinikových diskov, vzhľadom k tomu sa špecializujeme výhradne na hlinikové disky a odmietame lakovanie iných produktov.

Našou špecialitou sú takmer neobmedzené možnosti lakovania podľa priania aj pre toho najnáročnejšieho klienta. V našej novej plne vybavenej dielni sa nám splnil sen o renováciach a tak nás práca maximalne baví a naplňa.

Samozrejme si uvedomujeme, že kto nekráča vpred, tak stojí na mieste a preto sa snažíme neustále zlepšovať, vzdelávať v tomto obore a posúvať naše možnosti na novú – vyššiu úroveň. Pravidelne hľadáme nové technologie aby sme sa držali v tomto obore na absolutnej špičke.

Samozrejme sledujeme vývoj situácie na našom trhu a máme veľký prehlad o nových technologiach. Následne sa nebojíme do týchto technologií investovať nemalé finančne prostriedky pre dosiahnute profesionalneho výsledku na tej najvyššej úrovni.

Našou najvaščiou odmenou je pohľad na zákaznikovú tvár, v momente ked mu odovzdávame výsledný produkt po kompletnej renovacií z našej dielne. V poslednom rade niesme v žiadnom prípade ochotný z procesu systémového lakovania vynechať ktorý kolvek krok, za účelom zvýšenia zisku prípadne úspory času danej renovácie.

Ďalšie zaujímavé články