ProperLak Logo

Lakovanie

pexels-pixabay-459799

Neobmedzený výber farieb

Vieme namiešať všetky možné farby a odtiene. Individuálne pre Vás vieme pripraviť aj špeciálne odtiene na želanie a v prípade záujmu vieme farbu dopátrať podľa dodaného vzorky. Máme tiež originálne odtiene priamo od automobiliek. Nemusíte sa tak báť, že netrafíme odtieň Vašu originálne sady kolies.

Špecifický výsledný povrch

Výsledný povrch ráfikov dokážeme nezvyčajne a jedinečne upraviť. Ponúknuť Vám môžeme napríklad povrch brúseného hliníka, špecifickú štruktúru a povrch ráfika, prípadne len jednotlivú časť bicykla. Na našom showroome sa môžete inšpirovať mnohými možnosťami.

Cernymat_x5
oprava_renovace_kol11

Špeciálne laky

Nechcete len jednofarebnou variant kolies? Vieme vytvoriť tiež rôzne farebné prechody a meniace sa odtiene, známe ako chameleón. V prípade záujmu môžeme do zvolenej farby pridať efektové trblietky. Využiť sa dá tiež farebný transparentný lak pre ešte zaujímavejšie a premenlivé odtiene. Môžeme tak pomocou viacerých farieb a lakov dôjsť k úplne jedinečnému výsledku pre Vašej sadu kolies.

Finálny bezfarebné lakovanie

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam používame na záver ochranný bezfarebný lak s maximálnou možnou ochranou povrchu ráfika a skvelú trvanlivosťou. Tento bezfarebný lak ochráni nanesenú farbu pred odieraním, ale tiež vyblednutím pod ÚV lúčmi.

Silver_x4