ProperLak Logo

Na kompletnú renováciu sme si vzali do parády originálne disky z BMW E46 M3

M3_x8

Svet automobilov sa v posledných rokoch mení zo dňa na deň. Vdaka prehnane prísnym požiadavkám politikom a nimi stanoveným normám sa poctivé a silné autá stáli čim dalej tým vačšiou raritou. Ceny takzvaných youngtimerov v posledných rokoch zažívajú naozaj strmý nárast.

Medzi velmi oceňované a obľúbené autá patrí samozrejme aj BMW E46 M3 a podobná situácia sa odohráva aj na trhu raritných sád diskov. V prípade ak ma niekto dobové raritné disky v dobrom stave tak v prípade predaja sa určite nájde vhodný kupec ktorý ich cenu dokáže naozaj oceniť. Tým pádom neustále narastá počet zákazníkov, ktorí si nechávajú takto raritné a cenné disky zrenovovať do originálneho stavu. A presne v tom v našom centre na renováciu diskov vynikáme.

V tomto prípade nám náš zákazník zveril originálnu sadu diskov z BMW E46 M3, ktoré prešli kompletnou renováciou a veríme, že výsledok stojí zato. Najskôr sme disky precízne očistili pomocou chemického odlaku a otryskania. Následne sme spravili opravu jemných škrabancov a poškodených častí. Následovalo kompletné nalakovanie do čierneho lesku, takže barely diskov sú v zadnej strane v nádhernom čiernom laku.

Potom došlo na finálny 3-vrstvový originálny lak BMW a následne leštenie límcov. S výsledkom renovácie sme my aj náš zákazník velmi spokojní a vy si možete celú realizáciu pozrieť na našich fotkách.

Ďalšie zaujímavé články