ProperLak Logo

V čom vynikáme nad konkurenciou

properlak_webhead_x2

Najväčšiou výhodou oproti konkurencií sú dlhoročné skúseností a prax v obore renovacií hlinikových diskov Od roku 2007 se zaoberáme a zlepšujeme v obore a za tu dobu sme dokázali dotiahnuť náš proces renovácie diskov na špičkovú úroveň. Podarilo sa nám vytvoriť vlastný výrobné centrum v ktorom tvoríme naozaj majstrovské diela Všetky úkony ohlľadom renovácie diskov sú pod jednou strechou a vdaka tomu sme schopný robiť všetky potrebné opravy v rekordnom čase.

Akú máme skúsenosť v odbore?

  1. Máme prax a skúsenosti v obore renovácií od roku 2007.
  2. Zariadili sme vlastné a špičkovo vybavené výrobné priestory.
  3. Vykonávame systémové lakovanie, kde má každý krok svoje podstatné miesto.
  4. Vieme kolesá dostať do podoby v akej odchádzajú z továrne.
  5. Vďaka vlastnej doprave Vašim diskom vždy zaručíme bezpečné doručenie priamo pred Vaše dvere.
BMW_renovace_kol_properlak_5

Zo skúseností vieme, že každý krok ma svoj podstatný význam a naozaj niesme ochotný niektorý krok uponáhľať alebo vynechať na úkor času a tak sme schopný vždy docieliť maximálnu možnú kvalitu a výsledok Vašej renovácie. Našou špecialitou je systémové lakovánie, v ktorom má každý krok svoje nepreskočitelné miesto a tak sme schopný vždy docieliť maximálne možné kvality a výsledky renovovaných sád hlinikových diskov.

V rámci systémového lakovánia sú jednotlivé kroky a farby spoločne konfigurované tak, aby došlo k vzájemnej symbióze jednotlivých vrstiev a procesov. Vzhladom k tomu že používame 3 vrstvy laku dokážeme docieliť hrúbku iba 100mikronov, rovnako ako pri prvovýrobe vo fabrike. Každá jedna vrstva laku je zapečená v špeciálnej peci a tým dosahujeme najvyššie kvality a tuhosti laku.

Zriadili sme vlastnú dopravu – zvoz a rozvoz hliníkových sad a tak vždy zaručíme bezpečné doručenie Vašich diskov. Všetky stoje su koncipované pre maximálnu bezprašnosť a celý proces renovácie je maximálne ekologický.

IMG_0122

Ďalšie zaujímavé články