ProperLak Logo

Výherkyňa Michaela si u nás prevzala kompletne zrenovované a nalakované disky pre jej Ford Focus ST.

Properlak_neufusova_x4

Nedávno sme si pre Vás pripravili na facebooku v spolupráci s Sníženo.cz súťaž o kompletnú renováciu diskov a spoločnoe s kolegami sme vybrali 3 rôznych finalistov, z ktorých ste následne Vy pomocou hlasovania vybrali víťaza. V tomto prípade sa jednalo o Michaelu Neufusovú a disky z jej Fordu Focus ST, ktoré neboli síce extrémne zničené ale zaslúžili si dostať kvalitnú starostlivosť. Slečna Michaela si u nás disky prevzala a my si teraz povieme niečo o priebehu tejto renovácie

Chemický odlak, tryskanie jemným abrazivom,modelácia, brúsenie, a následné lakovanie.

Začali sme teda chemickým odlakovaním všetkých diskov, pre odstránenie pôvodného laku. Následne sme všetky disky otryskali jemným abrazivom v našom automatickom stroji a ručným tryskaním sme doladili všetky potrebné detaily. Brúsením sme docielili precízny povrch diskov a mohli sme sa pustiť do procesu lakovania Lakovanie sa skladá z troch vrstiev, kde prvá farba je súchá prášková a potom nasleduje mokré lakovanie finálneho odtieňa.

Ako poslený krok prichádza ochranný a pevný transparentný lak, ktorý ochráni lak aj jeho odtieň. Slečna Michaela si u Nás tento týžden prevzala disky osobne a bola s našou prácou velmi spokojná Děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili a rádi pro Vás ještě nějakou další soutěž připravíme. Ďakujeme všetkým ktorí ste sa do súťaže zapojili a my slubujeme, že pre Vás ešte nejakú dalšiu súťaž pripravíme.

Ďalšie zaujímavé články