Ako vybrať firmu na renováciu diskov?

Neviete ako vybrať tu správnu firmu pre renováciu diskov? V tomto článku sa podelíme o svoje skúsenosti s renováciami diskov, ktorým sa dlhodobo venujeme. Prečítajte si krátke zhrnutie toho, ako si možete najlepšie vybrať firmu na renováciu diskov.

🔥 Vsadte to na špecialistov

Firma, by sa hlavne mala venovať primárne renovacií diskov. Podobné služby ponúka v posledných rokoch vela servisov, ktoré s renováciami nemajú žiadne skúsenosti. Preverte si teda, že daná firma sa renováciam venuje.

Všetko sa odvíja od toho, na akú sumu si svoje disky ceníte a aká je ich hodnota. Niekto premiovú renováciu svojich diskov nepotrebuje a zainvestovať nechce a hladanie premiových služieb renovácie je pre neho zbytočné.

⚠️ Neprofesionalna renovácia može vaše disky poškodiť.

Vela ludí využíva hlavne práškové lakovne (lakovanie komaxitom) ktoré sa lakovaniu diskov venujú len okrajovo. Samozrejme, v danej chvíli ušetríte, ale môže dôjsť k trvalému poškodeniu diskov, ktoré sa nedá opraviť.

Ideálna je firma, ktorá najskôr disky chemicky odlakuje, potom vyhodnotí ich stav a zvolí najlepší postup. Zamerajte sa hlavne na postupy! Disky musia byť lakované v troch vrstvách. Základná farba, odtieňová farba a nakoniec číry lak.

Rovnakým spôsobom sa premiové disky vyrabajú, pretože dobre a kvalitne nanesený lak sa nebude lúpať ani meniť odtieň.

😎 Vybavenie vela prezradí

Zamerajte sa na vybavenie svojej dielne. Renovácia diskov je tak trochu veda. Je potreba poznať správne postupy a mať vhodné náradie. Dobrá firma na renovácie sa v žiadnom prípade nezaobíde bez kvalitnej pece, strojov, CNC sústruhu a dalšieho potrebného vybavenia.

Dobrá pec je velmi dôležitá, pretože rozhoduje prvých 15 minút. Iba okamžitým zohriatím docielime toho, čo potrebujeme. Teda bezchybného vzhľadu a prvotriednej kvality.

💎 Dôslednosť a presnosť

Detaily rozdelujú priemernú prácu a perfektnú pracu. Detaily definujú profesionálov. Zanedbaním detailov pri diskoch môžete riskovať aj život.

Neveríte? Predstavujeme Vám nekvalitne odvedenú prácu, pri ktorej firma zalakovala dosadacie plochy šrobov. Pri jazde sa disk zohreje, farba povolí a vznikne vôla. Nakoniec sa môže uvolniť celý disk. O zalakování dosadacích plôch píšeme v tomto článku.

Budeme radi, ak si pre svoju renováciu vyberiete práve ProperLak.