Služby

😎 Kompletná renovácia diskov

Venujeme sa aj opravám pri bežných poškodeniach diskov. Opravujeme aj drobné poškodenia, škrabance prípadne poškodenia od kamienkov. Robíme tak ako zváranie, tak aj rovnanie poškodených diskov a kompletné 3 vrstvové lakovanie. Vždy maximálne dbáme na detaily.

Vdaka moderným technologiam a osvedčeným postupom možeme robiť precízne opravy už od 295 € a renovácie sú tak dostupné aj na bežné sady diskov. V rámci našich služieb poskytujeme aj osobné vyzdvihnutie.

💎 Luxusné renovácie pre náročných

V ProperLaku sa dokážeme postarať aj o tie najnáročnejšie opravy a renovácie. Naše prémiové služby poskytujeme dlhodobo aj pri luxusných diskoch, kedže sa vieme postarať naozaj o všetko.Samozrejmosťou je osobná preprava a zapožičanie diskov.

Vdaka bohatým skusenostiam vracáme život aj rozsiahlo poškodeným diskom. Ku každému disku pristupujeme s maximalnou profesionalitou a citom pre detail.

🔥 Leštenie čelnej plochy a límcov

Vykonávame aj leštenie čelných plôch a límcov. Využíváme technologický postup pomocou CNC sústruhu a strojového leštenia.. Vdaka bohatým skúsenostiam s leštením čelných plôch a límcov, môžeme z Vašeho disku urobiť pojazdné zrkadlo.

A ako vyzerajú nami vyleštené disky? Pozrite si výsledok v našej galerií!

💪 Kompletná renovácia trojdielnych diskov

Rovnako vieme zrenovovať aj dvojdielne, prípadne trojdielne sady diskov. Pri takejto renovacií dbáme na detailné rozobratie všetkých troch častí diskov a následne zložíme ešte detailnejšie dokopy.. Dbáme na utesnenie medzier aj správne dotiahnutie šrobov, aby sme sa vyhli poškodeniu diskov.

Ke každej renovacií pristupujeme s maximalnou starostlivosťou a zodpovednosťou a preto je výsledkom vždy 100% výšledok práce.

⏱ Expresná renovácia do 7dní

Ponáhlate sa a potrebujete Vaše disky zrenovovať čo najrýchlejšie? Samozrejme sa vieme aj o toto postarať. Rýchlo a profesionálne. Našim klientom ponúkame expresnú renováciu diskov o ktorú sa postaráme do jedného týždna.

Stačí zavolať a my obratom Vaše disky vydzvihneme a pustíme sa do práce. Do sedmich dní sa možete tešiť na zbrusu novú sadu diskov v tej najlepšej kvalite.

DOPYT RENOVÁCIE

Zaujali Vás naše služby? Zanechajte nám kontakt a my sa Vám ozveme. 😎

DOPYT RENOVÁCIE

Zaujali Vás naše služby? Zanechajte nám kontakt a my sa Vám ozveme. 😎