ProperLak Logo

Kontakt

Formulár

Sme pripravení Vám pomôcť. Stačí nám napísať alebo zavolať. Spojíme sa s vami, ponúkneme vhodné riešenia a všetko naplánujeme podľa vašich predstáv.

Prevádzka

E-mail: info@properlak.sk

Tel.: +421 901 772 336

Po–Pá: 7:00-16:00

Po–Ne: Zatvorené

Spoločnosť

ProperLak System s.r.o.

Těšínská 818/32

735 42 Těrlicko

IČ: 07072015

DIČ: CZ07072015

Martin

V oblasti renovácií pôsobím už viac ako 15 rokov. Vlastním pneuservis a kolesá boli vždy mojou vášňou. Preto som sa rozhodol otvoriť si vlastnú dielňu.

Michal

Som obchodný zástupca pre slovenský trh. V minulosti som vlastnil malú reštaurátorskú dielňu. Som šťastný, že môžem pracovať s partiou srdciarov.

Zamestnankyňa Markéta - ProperLak

Markéta

Organizácia je moja parketa. Starostlivo dohliadam na dokonalý priebeh všetkých renovácií. Po práci organizujem štyri deti. Preto nikdy nevypadne z role.

Vojta

Mojou špecialitou je systémové lakovanie. Už ako dieťa som s otcom reštauroval staré autá a zúčastňoval sa pretekov. Vo voľnom času rád čítam knihy.

Adrian

Autá boli vždy mojím koníčkom a ja som sa našiel v reštaurovaní kolies. Profesionálne pracujem už viac ako 10 rokov a aktívne školím nových zamestnancov.

Zamestnanec Martin - ProperLak

Martin

Na dielni sa starám o leštenie čelnej plochy kolies za pomocou CNC sústruhu. Docielime tak stave, ako keby koleso vyšlo nové rovno z fabriky.

Tomáš

Starám sa o webové stránky a marketing. Baví ma sledovať, ako sa firma rýchlo rozvíja. To je možné len vďaka kvalitnej renovácii s citom pre každý detail.