Kto sme? Všetko o našej firme

Kto sme ? Sme PROPERLAK. Najväčšie centrum pre opravy,renovácie a lakovanie hlinikových diskov v Česku a na Slovensku. A aký je náš príbeh? To sa dozviete v následujúcich riadkoch.

Properlak budova

💪 PROPERLAK je spojením síl.

Naša spoločnosť vznikla v roku 2019, ked sa dohromady spojili dve firmy s dlhoročnými skúsenostami v obore. Spoločnými silami sme zjednotili naše, bohaté skúsenosti, potrebné vybavenie, a hlavne schopnosti našich pracovníkov.

Dopredu nás ženie naša vízia. Vízia o komplexnom centre na lakovanie a opravu hliníkových diskov. Od prvého momentu sme chceli byť najlepší v obore. A presne preto sa sústredime výhradne na prácu s hlinikovými diskami.

💎 Plníme vízie našich zákazníkov.

Našim prianím bolo vždy splniť všetky požiadavky našich zákazníkov. Aj keby to malo byť navarenie rodiného erbu na hlinikový disk. Preto ponúkame široké množstvo individuálnych úprav a doplnkov na každý disk, každa sada na ktorej pracujeme sa stáva jedinečným originálom.

Naša práca sa neorientuje iba na renováciu, pracujeme aj na rozsiahlom množsve doplnkových služieb. Tým je napríklad aj vlastná preprava priamo od zákazníka, rovnako aj zapožičanie náhradnej sady na čas renovácie.

Zmyslom našej práce je v prvom rade spokojnosť našich zákazníkov, spätná väzba a samozrejme odporúčanie našej práce. Za našou prácou si vždy stojíme.

🔥 Stále se chceme zdokonalovať a zlepšovať.

V ProperLaku chceme v našej práci stále napredovať. Nechceme stáť na mieste a nebojíme sa vystúpiť z komfortnej zony. Proto se zameriavame na hladanie a zabezpečenie nového vybavenia. Vdaka pravidelnému sledovaniu situácie na trhu máme velký prehlad o tom, aké technologické novinky sú vo svete dostupné.

Nebojíme sa do našej dielne investovať všetky potrebné finančné prostriedky a udržať tak najvyššiu kvalitu odvedenej práce. Vždy ideme s dobou a pracujeme s najmodernejším vybavením.

Zdokonalovať nechceme iba našu dielňu, zdokonalovať chceme hlavne naše možnosti a skúsenosti. Vždy sa budeme vzdelávať v tomto obore a posúvať tak profesionalitu a kvalitu našej práce na maximálnu možnú úroveň. Iba tak možeme poskytovať prvotriedne služby našim zákazníkom.

Pri našej práci dodržiavame overené procesy a nevynechávame ani jeden krok v technologickom postupe. Nešetríme materiálom ani časom úpravy a vždy sa tešíme na radosť zákazníka pri preberaní diskov po kompletnej renovacií.

🤝 Záleží nám na spätnej väzbe.

Spolupráca v ProperLaku sa s odovzdaním diskov nikdy nekončí. Vzťah s našimi zákazníkmi je pre nás najdôležitejí a vždy nás veľmi teší ked sa k nám vracajú. Pre našich klientov sme k dispozicií rovnako aj po renovácií,vždy ak je to potreba.