Nemáte náhradnú sadu diskov na čas renovácie ? Žiadny problém!

Druhá sada diskov sa nevála len tak v garáži. Častokrát sa tak stáva, že pri renovacií klient nemá náhradnú sadu diskov. Vdaka našej dlhoročnej praxi sa vieme o našich klientov postarať aj v tomto ohlade a poskytnúť im tak maximálny servis.

Zatial čo na vašich diskov prebieha profesionalna renovácia, nemusíte si lámať hlavu s tým, na akých diskoch budete zatiaľ jazdiť. V ProperLaku se aj o tento problém postaráme.

😎 Široký výber diskov, ktoré vieme prispôsobiť vašim požiadavkám.

A na aké autá vieme požičať náhradnú sadu diskov? Prakticky na všetky. Skvelo sa tu hodí jeden príklad z našej praxe. Náš zákazník nám dal na renováciu disky z Tesly, ale nemal náhradnú sadu. Preto sme kúpili disky a pneumatiky na Teslu a následne ich zapožičali. Po vrátení sú disky znova dostupné pre dalšieho zákazníka s Teslou.

Rovnakým spôsobom sa vždy snažíme prisposobiť každému dalšiemu zákazníkovi, ktorý nás požiada o pomoc. Je to vizitka každej spoločnosti, ako sa stará o komfort svojich zákazníkov. Súčasťou našej profesionalnej práce je aj ,,eliminácia” všetkých starostí, ktoré by ohladom profesionalnej renovácie mohli nastať.

💎 Náhradné disky? Iba v prvotriednom stave!

Po dlhých rokoch praxe už máme k dispozicií široký výber diskov, ktoré môžeme v prípade potreby zapožičiať. A je úplne jedno, či máte Mercedes, Audi alebo BMW. Ak narazíme na zákazníka, ktorý potrebuje disky, ktoré nemáme skladom, postaráme sa o čo najrýchlejšie zabezpečnie.

Vždy, ked sa nám náhradná sada vráti, následuje kontrola a údržba. Skontrolujeme ich stav a postaráme sa o to aby ich dalši zákazník dostal v poriadku. V prípade potreby ich zrenovujeme, alebo opravíme škody, ktoré na diskoch mohli za čas renovácie vzniknúť. Na dalšieho zákazníka vždy čakajú v prvotriednom stave.

Nielen bezpečnosť a funkčnosť, ale aj estetika náhradných diskov je pre nás dôležitá. Za všetky zapožičané sady môžeme dať s kludným srdcom ruku do ohňa.

☕️ Nulové starosti, stoprocentná spokojnosť.

O našich zákazníkov sa vieme postarať. Vedlajší servis, nieje nič čo by sa malo zanedbávať. Okrem prémiovej renovácie sa vieme postarať nielen o zapožičanie náhradnej sady ale samozrejme aj o dopravu Vašich diskov k nám. O tom si môžete prečítať v našom článku ,,Prečo si pre disky jazdíme my”