Prečo si pre Vaše disky jazdíme osobne?

Pre všetky sady diskov jazdíme vždy osobne. Postaráme sa tak o ich naloženie, správnu prepravu a po renovácií ich vrátenie priamo k malitelovi. A to vrátane pneuservisu. A prečo vlastne ? Dôvodov, je hned niekolko.

☕️ Zákazníkov komfort

,,Naložte mi to a pošlite to priamo k Vám na firmu,dík.”a takúto vetu by asi nikto u premiovej služby počuť nechcel. Nestaráme se iba o renováciu diskov. Ale o komplexný servis pre našich zákazníkov, ku ktorému pochopitelne patrí aj doprava.

Nechať všetky starosti s dopravou na našich zákazníkoch by bolo proti našim pravidlám. Preto sa chceme o všetko postarať my a ušetriť tak čas a energiu tým,ktorí nám dôverujú.

📦 Prepravci sú nespolahlivý

Pri renovacií sa ku každému disku chováme ako k umeleckému dielu. Z podstaty našeho remesla sa zameriavame aj na tie najmenšie detaily a svoj výrobný proces upravujeme už dlhé roky.

V minulosti sme mali s využívaním externých prepravných služieb zlé skúsenosti. Vdaka praxi sa môžeme poučiť z chýb a o disky sa postarať sami.

😎 Kontakt s ľudmi a autami

S našimi zákazníkmi radi udržujeme priateľské vzťahy. Poznat každé auto je skvelá skúsenosť. Vieme si lepšie predstaviť farebné kombinácie, pri práci spoznávame vela zaujmavých strojov, a vela klientov sa pochváli ich garažovým klenotom.

V jednoduchosti – k našej práci patrí hlavne kontakt s klientom aj mimo našu dielňu, ktorý nás dokáže obohatiť a motivovať k najlepším výsledkom.